
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Threshold Voltage | 1.25 V |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | No Manual Reset |
| Type | Voltage Sequencers |
| Accuracy | 20 % |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Open Drain |
Stock: 268
Distributors
pcbx
Unit Price$0.92589
Ext.Price$0.92589
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.92589 | $0.92589 |
| 10 | $0.67625 | $6.76250 |
| 25 | $0.61299 | $15.32475 |
| 50 | $0.57778 | $28.88900 |
| 100 | $0.54459 | $54.45900 |
| 300 | $0.51198 | $153.59400 |
| 500 | $0.48133 | $240.66500 |
| 1000 | $0.45739 | $457.39000 |
| 3000 | $0.44657 | $1339.71000 |
| 5000 | $0.43601 | $2180.05000 |
